National Team Riders

ARGENTINA

Adrian Diaz

ARG-401

Fernando Barzizza

ARG-52

Jorge (Hormiga) Marc

Naldi Sagripanti

ARG-360

AUSTRALIA

Anthony Hamood

AUS 915

Chris Hale

AUS 123

Dean Ryles

AUS 563

Evan Hawkey

AUS 209

Fletcher Husband

AUS 023

Matt Ruthvan

AUS-1102

Reg Van Der Sluys

AUS-531

Rick Murray

AUS 4

Sam Parker

AUS 3

Tim Clarke

AUSTRIA

Alexander Seyss

AUT 61

Andy Tezzele

AUT-2

Arnold Digruber

AUT 17

Chris Jung

AUT-8

Dorian Konrad

AUT-6

Markus Tauber

AUT-143

Michael Graupp

AUT

Paul Simmerl

Philipp Jung

AUT-89

Stefan Lasser

BELGIUM

Gino van Mieghem

Dennis de Pauw

BEL-19

Vincent Valkenaers

BEL-62

BRAZIL

Carlos Alberto Isaac

BRA-768

CANADA

Tanya Ferguson

CAN-111

CANARY ISLANDS

Daniel Álvarez

Edu Díaz

CHILE

Cesar Zavala

CHI-1

Eduardo Herman

CHI-2

Enrique Letelier

CHI 36

Felipe Pizarro

CHI-15

Fulvio Sciaraffia

CHI 007

Pablo Pizarro

CHI-12

Vincenzo Sciaraffia

CHI 7

CROATIA

Hrvoje ?ip?i?

CRO-025

DENMARK

Allan Bech

DEN 511

Bent Niss

Christian Kjeldgaard

Christoffer Bonde

Kim Dahl

Marinus Tambo

Peter Bagger

Rasmus Nexø

Sofus Johansen

Thorsten Johansen

ESTONIA

Erno Kaasik

EST 2

Robert Koppel

EST 525

FINLAND

Anders Smeds

Matias Komokallio

Mikael Lindberg

FRANCE

Damien Arnoux

FRA-848

David Krief

Gerald Hugon

Julien Cordier

Louis Depoers

Patrick Fessi

Tim Turpin

FRA-120

Victor Depoers

Yann Sune

F-9

ICELAND

Valdimar Kristensson

ISRAEL

Saar Meents

Yoav Omer

ITALY

Carlo Lignola

ITA 98

Giuseppe Cassone

Leonardo Vivaldi

ITA-81

Luis Marchegger

ITA 6

Seba Vannini

ITA-292

Slijk Daniel

ITA-364

JAPAN

Atsushi Shimoyama

Hajime Tsujii

Kensuke Tsuno

J-771

Makoto Tomizawa

JPN 11

Masataka Inoue

J 41

Naoto Shimabukuro

J 151

Takushi Yamamoto

J-220

Yoshitaka Ikeda

J 73

Yuji Wakimoto

J 46

Yukio Kato

J-47

LATVIA

Ansis Dale

LITHUANIA

Arnis Mikelionis

Darius Mikelionis

NETHERLANDS

Hans Kreisel

NED-85

Hub Dekkers

NL

Jacques van der Hout

NED-35

Maarten van Ochten

H-73

Mauritz Franken

NED-35

Max van der Storm

Guy Meijers

Stefan Brouwers

NED 237

Margo Kurvink

NED-298

Wilko Dijkstra

NEW ZEALAND

Dan Thomas

NZL-237

Jack Holliday

NZL-91

NORWAY

Bent Bakke

Christoffer Granli

Terje Granli

PERU

Jano Ruiz de Somocurcio

PER-53

Josefina Roeder Mori

PER-10

Pepe Dávila

PER-78

RUSSIA

Dmitry Davydenko

Vladimir Yakovlev

RUS 99

SPAIN

Ivan Aguado

Alex Lopez

Gorka Breton Copyduplo

Marius Sola

E 79

Xavier Abat

SWEDEN

Johan Gellander

John Rambo Jacobsen

Markus Boman

Michael Lygner

SWITZERLAND

Andrea Colombo

SUI 236

Elia Colombo

SUI-63

Franziska Stauffacher

SUI 13

Matheo Colombo

SUI-163

Mirko Schuster

SUI-242

Nils Keusch

SUI-40

Thomi Keusch

SUI-15

UNITED KINGDOM

Andy Page

Justin Denington

Andy Bubble Chambers

K-540

Ben Page

Scott Harrison

USA

Skip Bowman

Royn Bartholdi

Dave Kashy

VA 9

Seth Besse

Sofien Sehiri

Young Guns